background

Brief online

Np. 3 zakładki - o nas, oferta, kontakt.
np. tylko język polski lub język polski oraz angielski i niemiecki
np. 2500 zł
Np. Styczeń 2019
Akceptacja powyższej zgody jest niezbędna w celu przygotowania wyceny realizacji strony. Wprowadzone w formularzu dane będą wykorzystywane jedynie przez firmę Marcin Pohl, w celu opracowania dokumentu wyceny realizacji strony internetowej oraz dalszego kontaktu z osobą upoważnioną do kontaktu celem przedstawienia oferty wykonania strony internetowej.

Firma Marcin Pohl z siedziba w Katowicach, ul. Bławatków 4, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż:

podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przygotowania dokumentu wyceny ;
posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.;
dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania wyceny;
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;”