Projektowanie stron internetowych Katowice to złożony proces.

 1. Przekazanie wstępnych informacji na temat strony oraz określenie potrzeb 
  Zapoznaję się z dostępnymi materiałami oraz analizuję branżę w celu zastosowania najlepszych rozwiązań które umożliwią tworzenie stron www
 2. Przygotowanie oferty
  Po przeanalizowaniu potrzeb mogę zaproponować indywidualne rozwiązania oraz warunki cenowe, w tym punkcie również przedstawię wstępną wizję strony.
 3. Podpisanie umowy 
  Podpisujemy umowę jeśli oferta spełnia oczekiwania. Umowa jest również podstawą do przeniesienia autorskich praw majątkowych.
 4. Przekazanie materiałów do stworzenia strony.
  Klient udostępnia mi materiały do strony takie jak: logo firmy, teksty, zdjęcia. Jeśli klient nie dysponuje żadnymi materiałami, również jestem na to gotowy. Współpracuję z copywriterami, a zdjęcia do celów komercyjnych pozyskujemy z internetowych banków zdjęć.
 5. Przygotowanie projektu graficznego
  Przedstawiam projekt strony internetowej w formie graficznej, gdy spełnia on Państwa oczekiwania przystępujemy do kolejnego etapu, jeśli nie nanoszę poprawki, bądź tworzę całkowicie nowy projekt.
 6. Przystąpienie do prac programistycznych.
  Przystępuję do tworzenia strony internetowej według wcześniej opracowanego projektu graficznego. Dbam o optymalizację strony pod kaem szybkiego działania i poprawnego wyświetlania na wszystkich urządzeniach. Przesyłam Państwu link do roboczej wersji strony internetowej.
 7. Umieszczenie strony na docelowym serwerze.
  Umieszczam stronę na wskazanym serwerze, bądź na serwerze MarcinPohl.pl
 8. 7 dni na uwagi
  Od momentu opublikowania strony mają Państwo 7 dni na zgłoszenie uwag dotyczących funkcjonowania strony. Brak uwag oznacza akceptację.
 9. Gwarancja 12 miesięcy
  Udzielam 12 miesięcznej gwarancji. W tym czasie zobowiązuję się do wykonywania nieodpłatnych poprawek, dotyczących złego funkcjonowania strony internetowej (ewentualne błędy, które wynikły podczas użytkowania strony)

Oferuję również opiekę nad stroną (aktualizacje treści i zdjęć, aktualizacje silnika strony). Miesięczny koszt opieki nad stroną uzależniony jest od liczby przewidywanych zmian i zaczyna się już od 50zł netto / mc.

Leave a comment

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/marcinpo/public_html/marcinpohl.pl/wp-includes/functions.php on line 3729