W

itam Państwa, nazywam się Marcin Pohl. Jako właściciel agencji interaktywnej zdaje sobie sprawę, że zadowolenie klienta jest najwyższym priorytetem. Miałem przyjemność pracować zarówno dla małych jak i dużych firm. Swoje usługi kieruje do osób, które cenią sobie profesjonalne podejście do wykonywanych zadań. Efektem moich realizacji zawsze jest zadowolenie kontrahentów. Już od 5 lat skuteczne wspieram moich klientów w realizowaniu wszelkich zadań związanych z tworzeniem stron, sklepów oraz grafiki, a także marketingiem i promocją w internecie. Nabyte doświadczenie podczas pracy dla kilku dużych agencji reklamowych pozwoliło mi rozpocząć działalność indywidualną – początkowo jako freelancer, obecnie jako właściciel firmy. Dużą rolę w przygotowaniu do zawodu z punktu merytorycznego odegrała również edukacja, z zawodu jestem technikiem reklamy, co ułatwiło mi wdrożenie się do świata reklamy. Mawia się, że człowiek uczy się całe życie, tak jest i w moim przypadku. Obecnie poszerzam swoje umiejętności o nowe jeżyki programowania.

Zapraszam do współpracy.

  • 2016

    Agencja reklamowa

    Nabyte doświadczenie oraz umiejętności pozwoliły mi założyć firmę i rozpocząć pracę grafika / programisty pod własnym nazwiskiem.

  • 2013 - 2016

    Freelancer

    Swoją pracę w tym okresie wykonywałem jako wolny strzelec, a każde zlecenie było dla mnie cenną nauką na przyszłość, stopniowo nabierałem doświadczenia.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/marcinpo/public_html/marcinpohl.pl/wp-includes/functions.php on line 3729