Jekstol - Marcin Pohl
Jekstol

Tworzymy profesjonalne Sklepy internetowe

Wyświetl stronę Jekstol
Dowiedz się więcej o firmie i realizacji

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy stroną internetową dla Jekstol. To firma z wieloletnią tradycją, która swoją pierwszą stronę internetową założyła w 2007 roku. Od 15 lat wiele rzeczy w świecie technologii i designu się zmieniło, dlatego przenieśliśmy dane ze starej strony i ubraliśmy je w całkowicie nowy, nowoczesny design. Podczas pracy wykorzystaliśmy system WordPress, wraz ze sklepem internetowym. Warto również wspomnieć o tym, że firma pozyskuje klientów w całej Europie, dlatego stworzyliśmy wielojęzyczną stronę www.

Nie pozwól, by twoja strona internetowa odstawała od konkurencji. Sprawdź naszą ofertę, pomożemy odświeżyć Ci stronę www.


POLECAM. Fajnie, kreatywnie, nieszablonowo. Ceny bardzo konkurencyjne. Pełen profesjonalizm.

Andrzej, Google

Dużo cierpliwości dla wymagających klientów. Polecam.

Aleksandra, Facebook

Kontakt na wysokim poziomie. W razie problemów jeden telefon i po kłopocie. Sprawna firma a moja strona jest cudowna taka jaka chciałam

Justyna, Facebook

Polecam, bardzo profesjonalne usługi z których jestem zadowolona.

Sonia, Oferteo

Z całą pewnością można stwierdzić, że Pan Marcin Pohl jest wytrwały w realizacji zadań i bezproblemowo przyjmuje wszelkie poprawki i wytyczne do realizacji. Przy projektowaniu stron poza aspektami wizualnymi i funkcjonalnymi przykłada uwagę do optymalizacji strony pod kątem pozycjonowania.

Jacek, Oferteo