Tworzenie sklepów internetowych - Marcin Pohl

Tworzenie sklepów internetowych

 1. Strona główna
 2. /
 3. oferta
 4. /
 5. Tworzenie sklepów internetowych

Projektujemy i tworzymy sklepy internetowe, cechujące się przejrzystością i funkcjonalnością. 

Sklep internetowy to automatyczna, uniwersalna platforma sprzedażowa działająca 24h/dobę przez 365 dni w roku.

Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie przy małych oraz dużych projektach. Tworzymy sklepy internetowe, które są estetyczne, funkcjonalne oraz przygotowane z myślą o użytkownikach oraz algorytmach wyszukiwarek internetowych.

Sklep internetowy i obecność w Internecie jest dzisiaj czynnikiem koniecznym dla firm chcących się rozwijać. Stworzenie sklepu internetowego jest nie tylko tańszym rozwiązaniem od sklepu stacjonarnego, a często stanowi również jego uzupełnienie umożliwia zakup właściwie wszystkiego bez wychodzenia z domu.

Dla kogo?

Dla wszystkich. Od kilku lat systematycznie rośnie sprzedaż w Internecie za pośrednictwem sklepów internetowych. Coraz większa ilość firm decyduje się na uruchomienie sprzedaży online, dlatego zależności od potrzeb tworzymy zarówno małe sklepy internetowe dla firm rozpoczynających sprzedaż w sieci, jak i duże aplikacje z automatyzacją skomplikowanych procesów.

Tworzymy sklepy internetowe dla firm, które dobrze wyglądają, ale przede wszystkim generują zyski. Zaprojektowane przez nas e-sklepy są przejrzyste i intuicyjne, zgodne z najbardziej aktualnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wiedzą SEO. Gotowe projekty są responsywne, co oznacza przystosowane do urządzeń mobilnych.

Profesjonalna firma = Profesjonalny sklep

Niestety, nie wszystkie sklepy zbudowane są w należyty sposób. Sklep internetowy ma sprzedawać. Na sukces sprzedażowy w Internecie składa się wiele czynników – odpowiednie stworzenie sklepu, optymalizacja (SEO), pozycjonowanie sklepu, kampanie Google ADS/ Facebook Ads, itd. Najważniejszym jednak elementem jest fundament – sklep internetowy oraz jego optymalizacja. Dlatego tworzenie sklepów internetowych nie jest prostym zadanie. Wdrażane przez nas sklepy internetowe cechują się przejrzystością i funkcjonalnością.

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

  Dlaczego warto?

  Oferujemy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Poza tym oferujemy również:

  Specyfikacja sklepu i potrzebne integracje

  Omówimy rozwiązania i integracje, które wspomogą Państwa sprzedaż. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i jego wymagań po za tym sklep internetowy wymaga odpowiedniej specyfikacji.

  Certyfikat SSL

  Mamy wzgląd na bezpieczeństwo wdrażanych sklepów internetowych, dlatego we wszystkich sklepach wdrażamy certyfikat bezpieczeństwa SSL.

  Domena, hosting, poczta e-mail

  Rejestrujemy domenę oraz dobieramy odpowiedni hosting. Zapewniamy również pomocą w konfiguracji skrzynek pocztowych.

  Optymalizacja sklepu internetowego

  Znamy się na pozycjonowaniu, dlatego nasze sklepy internetowe są zoptymalizowane i przygotowane pod proces pozycjonowania.

  Funkcjonalność sklepu internetowego

  Planujemy funkcjonalność strony tak, by była ona przyjazna dla użytkowników oraz algorytmów wyszukiwarek internetowych.

  Regulamin i polityka prywatności

  Projektowane przez nas sklepy internetowe dostosowane są do RODO (GDPR). Pomagamy w przygotowaniu regulaminów i polityki prywatności.

  Przygotowanie treści sklepu internetowego

  Dodatkowo oferujemy opisy produktów, opisy kategorii, prowadzenie bloga, itp. Wszystkie opisy przygotowane pod kątem SEO.

  Sklep internetowy dostosowany do urządzeń mobilnych

  Tworzymy responsywne sklepy internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, laptopy).

  Kontakt z nami

  Chcesz rozpocząć współpracę, masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji, zadzwoń 579 512 597 lub wyślij wiadomość kontakt@marcinpohl.pl

  Kontakt
  Tworzenie sklepów internetowych

  Dodatkowe korzyści posiadania sklepu internetowego

  • Swoboda płatności
   Wiele dostępnych opcji płatności w tym PayPal, płatność kartą kredytową oraz możliwość integracji z bramkami płatności on-line.
  • Dowolność sprzedaży
   Możesz sprzedawać w swoim sklepie dowolne produkty, usługi lub produkty wirtualne.
  • Zarządzanie produktami
   Łatwy sposób możesz zarządzać produktami, które szybko i wygodnie możesz modyfikować, dodawać nowe czy też usuwać.
  • Raporty i statystyki
   W prosty sposób śledź swoje działania i sprzedaż, zbieraj informacje, które mogą mieć wpływ na wydajność Twojego sklepu i które przyczynią się do wzrostu sprzedaży.
  • Siła marketingu
   Sklepy internetowy dają możliwość tworzenie kuponów rabatowych dla Twoich klientów.
  • Elastyczność systemu
   Nasze sklepy internetowe są zbudowane w sposób który, pozwala na dodanie ogromnej liczby dodatkowych funkcjonalności dla Twojego sklepu.