Strona dla hotelu - Marcin Pohl
Strona dla hotelu

Tworzymy profesjonalne Strony internetowe

Wyświetl stronę Strona dla hotelu
Dowiedz się więcej o firmie i realizacji

Apartamenty „Na Kępiatym Wzgórzu” to nowoczesny obiekt położony w malowniczej okolicy Czarnej Góry, oferujący 8 przestronnych apartamentów z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry. Goście mogą tu odpocząć od zgiełku miasta, ciesząc się świeżym powietrzem i bliskością stacji narciarskiej Kozieniec SKI.

Nasza firma miała zaszczyt stworzyć dla nich stronę internetową, która nie tylko prezentuje piękno tego miejsca, ale także oferuje funkcjonalność i łatwość rezerwacji online. Zastosowaliśmy nowoczesne technologie i design, aby odwiedzający mogli w pełni doświadczyć tego, co ma do zaoferowania hotel, nawet zanim tam przyjadą.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do tworzenia stron internetowych dla hoteli?

Specjalizacja w branży hotelarskiej: Znamy specyfikę rynku hotelowego i wiemy, jak przedstawić ofertę hotelu w atrakcyjny i przyciągający sposób.

Nowoczesne technologie: Korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu strony przez nas tworzone są responsywne, szybkie i przyjazne dla użytkownika.

Integracja z systemami rezerwacyjnymi: Umożliwiamy łatwą integrację z popularnymi systemami rezerwacyjnymi, co ułatwia zarządzanie dostępnością i rezerwacjami.

Jeśli prowadzisz hotel i chcesz, aby Twoja strona internetowa była równie atrakcyjna i funkcjonalna jak strona Apartamentów „Na Kępiatym Wzgórzu”, skontaktuj się z nami!


POLECAM. Fajnie, kreatywnie, nieszablonowo. Ceny bardzo konkurencyjne. Pełen profesjonalizm.

Andrzej, Google

Dużo cierpliwości dla wymagających klientów. Polecam.

Aleksandra, Facebook

Kontakt na wysokim poziomie. W razie problemów jeden telefon i po kłopocie. Sprawna firma a moja strona jest cudowna taka jaka chciałam

Justyna, Facebook

Polecam, bardzo profesjonalne usługi z których jestem zadowolona.

Sonia, Oferteo

Z całą pewnością można stwierdzić, że Pan Marcin Pohl jest wytrwały w realizacji zadań i bezproblemowo przyjmuje wszelkie poprawki i wytyczne do realizacji. Przy projektowaniu stron poza aspektami wizualnymi i funkcjonalnymi przykłada uwagę do optymalizacji strony pod kątem pozycjonowania.

Jacek, Oferteo