Mapy Google najlepsze narzędzie do promowania lokalnej firmy - Marcin Pohl

Mapy Google najlepsze narzędzie do promowania lokalnej firmy

  1. Strona główna
  2. /
  3. Wpis bez kategorii
  4. /
  5. Mapy Google najlepsze narzędzie...

Co to jest Google moja firma?

Google Moja firma to bezpłatne narzędzie do publikowania informacji o firmach w Mapach Google. Narzędzie oferuje wiele opcji. Możesz poinformować użytkowników o twojej dzielności, danych kontaktowych, godzinach otwarcia czy ofercie. Możesz także publikować krótkie posty oraz promocje.

Znaczenie Google Moja firma w lokalnej działalności

Mapy Google i powiązane z nimi narzędzie Google Moja Firma to bardzo ważne narzędzie, jeśli prowadzisz lokalny biznes. Mapy Google kierują potencjalnych klientów do Twojej firmy, w wielu branżach jak kwieciarnie, drobne sklepy czy punkty usługowe to kluczowe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów, ponieważ wpisanie frazy kluczowej w mapach np. Dorabianie kluczy pozwoli szybko znaleźć Twój punkt usługowy.

Różnica pomiędzy mapami Google a Google Moja Firma

Mapy Google to jedna z najczęściej używanych usług mapowych na świecie. Ma ponad 1 miliard użytkowników w 190 krajach, aplikacja map służy użytkownikom. Jeśli chcesz zarządzać swoją firmą w Mapach Google powinieneś użyć aplikacji Google Moja Firma.

Czy Google Moja firma jest płatne?

Google Moja Firma to bezpłatna usługa dla firm. Umożliwia użytkownikom utworzenie mini strony firmowej zweryfikowanej przez Google, która zawiera informacje o firmie, lokalizacji, numerze telefonu i witrynie internetowej.

Oszustwa i wyłudzenia w Google Moja firma

Google Moja Firma to świetny sposób, aby firmy mogły się reklamować i budować bazę klientów. Jest to jednak również okazja dla oszustów. Na rynku w ostatnim czasie pojawiło się wiele firm, które wystawiają faktury za prowadzenie strony w Google Moja Firma. Nieraz dochodzi do przejęcia wizytówki przez te firmy, które żądają opłaty za udzielenie dostępu do naszej własnej wizytówki.

Jeśli padli Państwo ofiarą takich działań to zapraszamy do kontaktu. Pomażemy Państwu odzyskać dostęp do wizytówki Google.